Untitled

 

Luis Enrique: “Najlepszym dowodem szczerości moich zawodników jest coroczna nagroda fair play”

Mentor “Barcelony” komentuje kontrowersje wokół tego, co wydarzyło się w Walencji.

 

 

UEFA

Luis Enrique, trener „Barcelony”, stanął w obronie swoich graczy, którzy są obwinieni w zbiorowej symulacji, ze względu na to, co się stało w „Mestalla” w meczu ostatniej rundy, w którym „Barca” wygrała z wynikiem 3: 2. Enrique powiedział, że obwinienia o symulację są niesłuszne, ponieważ klub wyznaje inne wartości, które są ponad takie insynuacje.

 

“Nie chcę mówić zbyt wiele o tym, co się tam wydarzyło. W “Barcelonie” są wartości, które chcemy przekazać i innym. My gramy w piłkę, a nie staramy się psuć graczy. O szczerości moich zawodników mówią nagrody fair play, które otrzymujemy każdego roku. Mamy zespół, który ma najmniej antysportowych sytuacji i dostaje mniej niż inni zespoły kartek. Fakty mówią same za siebie “- powiedział Luis Enrique na konferencji prasowej przed meczem.

 

Guardiola: „Real? Nie sądzę, że potrzebuje takiego trenera jak ja”

Pep nie będzie stać na czele “blancos” i jest mało prawdopodobne, że ktoś zadzwoni do obozu “królewskich” w tej sprawie.

 

 

MCFC

Główny trener angielskiego “Manchesteru” Josep Guardiola mówił o możliwej ewentualnej współpracy z madryckim „Realem”. Według Pep “Real” nie potrzebuje takiego eksperta jak on. Jak wiadomo, wcześniej Guardiola grał i trenował katalońską “Barcelonę”, która na zawsze pozostanje w jego sercu. A „Barca” od dawna jest zaprzysiężonym wrogiem wszystkiego, co związane jest z „Realem”.

Melhores Casas de Apostas Desportivas Online

“Real”? Nie sądzę, że potrzebuje trenera takiego jak ja. Jestem fanem “Barcelony” i w Madrycie każdy o tym wie. W każdym razie, nie mógłbym przyzwyczaić się do “Santiago Bernabeu“. To nie jest moja bajka “- cytuje ekspert „Goal”.

 

 

Inter” chce kupić Francesco Acerbi

Gracz „Sassuolo” może zmienić zespół.

 


UEFA

W styczniu „Inter” planuje wzmocnić obronę, a kierownictwo klubu położyło oko na 28-letniego Francesco Acerbi z „Sassuolo”. Jego koszt szacowany jest na dziesięć milionów euro. Sam Acerbi ma ważny kontrakt z “Sassuolo”, który wygasa dopiero w 2018 roku.

 

Według „Calciomercato.it”, pierwszoplanową postacią na liście zakupów “Interu” był Matteo Darmian, ale w końcu zespół z niego zrezygnował. Za to możliwe że Darmian, który przeszedł do “Manchester United” z “Torino” latem 2015 roku, będzie grał w innym włoskim klubie – „Napoli” lub „Milanie”.

 

Sportowe zakłady bukmacherskie dadzą Ci wiele satysfakcji, nie zwlekaj i obstawiaj swoje prognozy. Zostań mistrzem!